Глобален Форум: Обмен на Идеи и Мнения
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

проблем със съня по време на бременност?

2 posters

Go down

проблем със съня по време на бременност? Empty проблем със съня по време на бременност?

Писане by europe Сря Апр 17, 2024 6:12 pm

Здравейте. В очакване на бебе съм, но напоследък се боря с проблеми със заспиването, които не мога да разбера. Можете ли, да ми предоставите насоки относно това какви са основните причини за безсънието по време на бременност и как да се справим с тях? Ще съм ви много благодарна. Защото наистина е много неприятна цялата ситуация.

europe

Брой мнения : 27
Join date : 09.02.2024

Върнете се в началото Go down

проблем със съня по време на бременност? Empty Re: проблем със съня по време на бременност?

Писане by sunset Чет Апр 18, 2024 1:19 pm

Здравейте. Едни от основните фактори, които могат да доведат до проблеми със заспиването по време на бременност, включват физически промени като увеличена тежест, болки и дискомфорт, както и хормонални изменения и често срещани проблеми като честите позиви за уриниране. За преодоляване на тези проблеми, е важно да се управлява стресът, да се създаде уютна среда за сън и да се избират натурални продукти. За повече информация по темата, можете да погледнете тук

sunset

Брой мнения : 37
Join date : 10.02.2024

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите