Глобален Форум: Обмен на Идеи и Мнения
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

познаването на законите от счетоводителите?

2 posters

Go down

познаването на законите от счетоводителите? Empty познаването на законите от счетоводителите?

Писане by europe Сря Мар 20, 2024 9:17 pm

Здравейте. Студент съм, първи курс, специалност "Счетоводство". В момента правя една разработка, но ще ми е необходимо и странично мнение по следния въпрос: Каква е ролята на счетоводителите във връзка с познаването на закона и как това влияе на нашия стартиращ бизнес? Надявам се някои от вас, да вземе отношеие и да ми предостави мнение или информация по темата. Благодаря.

europe

Брой мнения : 27
Join date : 09.02.2024

Върнете се в началото Go down

познаването на законите от счетоводителите? Empty Re: познаването на законите от счетоводителите?

Писане by sunset Чет Мар 21, 2024 8:22 am

Здравей. Аз работя по тази специалност и това, което мога да кажа е, че счетоводителите са запознати с всички законови норми и регулации, което гарантира, че бизнесът е в съответствие със закона. Тяхното познаване на закона ни предпазва от възможни санкции и проблеми, осигурявайки ни спокойствие и сигурност в началото на нашата дейност. Виж още интересни детайли по темата тук. Дано ти е от полза. Успех.

sunset

Брой мнения : 37
Join date : 10.02.2024

Върнете се в началото Go down

познаването на законите от счетоводителите? Empty Re: познаването на законите от счетоводителите?

Писане by europe Сря Мар 27, 2024 5:26 pm

Благодаря за съдействието.

europe

Брой мнения : 27
Join date : 09.02.2024

Върнете се в началото Go down

познаването на законите от счетоводителите? Empty Re: познаването на законите от счетоводителите?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите